Úvod > Ponuka práce > Manažment > Produkčný Supervízor

Produkčný Supervízor

Pracovná oblasť:
Manažment
V meste:
Michalovce
Možný termín nástupu:
dohodou
Hlavný
Ponúkame:
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
Na osobný pohovor budú pozvaní uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Materiály neoslovených uchádzačov budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.
Spoločnosť Unomedical s.r.o. je súčasťou nadnárodnej spoločnosti ConvaTec, ktorá sa špecializuje na vývoj a výrobu jednorázových medicínskych pomôcok distribuovaných do nemocníc a centier zdravotnej starostlivosti po celom svete. Do portfólia výrobkov spoločnosti ConvaTec patria stomické pomôcky a prostriedky pre vlhké hojenie rán, s vlastnými vývojovými a výrobnými centrami a dlhoročnou tradíciou. Viac informácii je možné nájsť na www.convatec.sk.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
22.4.2018
Počet videní:
155